HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

10 yillik bilgi birikimimiz ile bir çok sektörde faaliyet gösteren müsterilerimize Kaliteli, Güvenilir, Katmadegerli Mysql Veritabani Danismanlik Hizmetleri sunuyoruz. www.mysqlsupport.net ile veritabani destek hizmetlerimizle ihtiyaca uygun servislerin seçilebilmesi sayesinde proje önceliklerinizi dengeleyerek BT bütçenizi kolaylikla yönetebileceginiz

gibi ilgili personelinize Cekirdek Bilgisayar uzmanlari tarafindan sunulacak Mysql veritabani destegi sayesinde uzman sistem yönetimini kazandirarak maliyetlerinizi düsürmüs olacaksiniz. Sistem entegrasyonu, yedekleme kurtarma, bakim ve ölçekleme gibi birçok rutin operasyonu profesyonel dis kaynak kullanimi seklinde karsilayarak dahili BT kaynaklarinizi bosa çikartabilerek gerçek süreçlerinize odaklanabilmenin avantajina sahip olacaksiniz.

Türkiye’de ve yurt disinda 24×7 saat anlayisla ilgili ihtiyaçlarinizi karsilayabileceginiz www.mysqlsupport.net veritabani danismanlik hizmetleri sayesinde Mysql uygulamalarini ve teknoloji çözümlerini gerçek anlamda kullanarak sirket hedeflerinize ivmelenerek ulasabilmenin avantajini kullanacaksiniz.

www.mysqlturkiye.com / www.mysqlsupport.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir